iskolánk - archívum - pályázatok - dokumentumok - képzéseink - elérhetőség - órarendek - tananyag - munkatársak - általános iskola

2021. május-júniusi érettségi téjékoztató és jelentkezési lap

Jelentkezési határidő: 2021.02.15.

1.
„A” jelű jelentkezési lap >>>

- tanulói jogviszonnyal rendelkező, utolsó éves vizsgázó részére

- tanulói jogviszonnyal rendelkező, javító vagy pótló vizsgára jelentkező vizsgázó részére

„B” jelű jelentkezési lap >>>

- előrehozott érettségi vizsgára történő jelentkezés esetén

- érettségi bizonyítvánnyal már rendelkező vizsgázó részére

- tanulói jogviszonnyal nem rendelkező, javító vagy pótló vizsgára jelentkező vizsgázó részére

2. Érettségi vizsgára való jelentkezéssel kapcsolatos tudnivalók >>>

3. Tájékoztatás az érettségi vizsgára jelentkező személy adatainak kezeléséről >>>

A megfelelő jelentkezési lapot kérjük kitöltve, aláírva, a szükséges mellékletekkel juttassa el intézményünk részére:

- Postai úton: A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium és Általános Iskola 7800 Siklós, Pf. 139.
- E-mail-ben: buddhistagimnazium@tkbg.hu
- Személyesen: Pencs Anikó vagy Sinkovics Ádám igazgatóhelyetteseknek átadva

4. Tájékoztatás a vizsgadíjakról:

Térítésmentes az érettségi vizsga a tanulói jogviszony ideje alatt az érettségi bizonyítvány megszerzéséig és az adott vizsgatárgyból az érettségi bizonyítvány megszerzése előtti, tanulói jogviszonyban tett sikertelen érettségi vizsga első javító- és pótló vizsgája. Minden más esetben a vizsgáért vizsgadíjat kell fizetni.

- A középszintű érettségi vizsga díja, vizsgatárgyanként 25.000,- Ft, melyet A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium számára kell befizetni személyesen vagy banki átutalással az alábbiak szerint: Jogosult neve: A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium és Általános Iskola Számlaszám: OTP Bank 11731087-20020244-00000000 Közlemény: érettségiző neve, tantárgy megjelölése

- Az emelt szintű érettségi vizsga díja vizsgatárgyanként 42.000,- Ft, melyet az Oktatási Hivatal számára kell befizetni az alábbiak szerint: Jogosult neve: Oktatási Hivatal Számlaszám: Magyar Államkincstár 10032000-00282637-00000000 Közlemény: fel kell tüntetni a 20-as számot, valamint egy szóköz kihagyásával az egyedi érettségi iktatószámot, melyet a jelentkezési lapot fogadó intézménytől kaphat meg. Vizsgadíj befizetésének határideje: 2021.02.15.