iskolánk - archívum - pályázatok - dokumentumok - képzéseink - elérhetőség - órarendek - tananyag - munkatársak - általános iskola


GIMNÁZIUMI ÓRARENDEK A 2018/2019-ES TANÉVBEN
Alsószentmárton nappali ill. esti tagozat, Pécs, Komló, Kákics
Az oktatás esti tagozaton 15:30-tól 19 óráig tart Alsószentmártonban és Pécsett, Komlón és Kákicson viszont
16 órakor kezdődik


Alsószentmárton nappali tagozat

9.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Angol Testnevelés Testnevelés Történelem Földrajz

2.

Beás Matematika Matematika Magyar Testnevelés

3.

Beás Vizuális kultúra Matematika Beás Fizika

4.

Magyar Kémia Magyar Beás Informatika/Angol

5.

Fizika Történelem Magyar Cigány népismeret Informatika/Angol

6.

Földarjz Történelem Médiaismeret Kémia Buddhista hittan

7.

Testnevelés Kung-Fu    
Osztályfőnöki

10.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Fizika Angol Történelem Matematika Fizika

2.

Földrajz Beás Matematika Beás Informatika/Angol

3.

Testnevelés Beás Magyar Történelem Informatika/Angol

4.

Beás Magyar Magyar Földrajz Magyar

5.

Matematika Osztályfőnöki Vizuális kultúra Kémia Testnevelés

6.

Biológia Biológia Cigány népismeret Testnevelés Testnevelés

7.

Kémia       Buddhista hittan

11.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Magyar Történelem Matematika Magyar Matematika

2.

Magyar Testnevelés Magyar Biológia Fizika

3.

Angol Angol Testnevelés Matematika Buddhista hittan

4.

Angol Angol Művészetek Matematika Cigány népismeret

5.

Beás Biológia Történelem Testnevelés Beás

6.

Történelem Beás Történelem Filozófia Beás

7.

Fizika Művészetek Osztályfőnöki Etika Testnevelés

12.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Biológia Magyar Magyar Magyar Angol

2.

Történelem Művészetek Testnevelés Magyar Beás

3.

Történelem Testnevelés Történelem Matematika Beás

4.

Életvitel és gyakorlat Beás Történelem Matematika Testnevelés

5.

Testnevelés Beás Matematika Etika Buddhista hittan

6.

Angol Angol Matematika Társadalomismeret Művészetek

7.

Angol Biológia Cigány népismeret Testnevelés Osztályfőnöki

 

 

Alsószentmárton – esti tagozat

10.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

1.

Földrajz Magyar   Történelem

2.

Földrajz Magyar   Történelem

3.

Matematika Magyar   Informatika

4.

Matematika Angol   Biológia*

5.

Matematika Angol   Kémia*

6.

Fizika Angol   Cigány népismeret*
7.

Fizika


    *2heti váltásban
Komlóval!

 

11.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

1.

Fizika Angol   Cigány népismeret*

2.

Fizika Angol Matematika Biológia*

3.

Magyar Angol Matematika Történelem

4.


Magyar
Angol Matematika Történelem

5.


Magyar
    Társadalomismeret
6.

    * 2heti váltásban Komlóval!


12.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

1.

       

2.

    Társadalomismeret Cigány népismeret*

3.

Angol Magyar Történelem Biológia*

4.

Angol Magyar Történelem  

5.

Angol Magyar Történelem  

6.

Angol   Matematika  

7.

    Matematika  
8.


  Matematika * 2heti váltásban Komlóval!

 

 

Komló esti tagozat

10. oszt.
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök

1.

Földrajz   Cigány népismeret Magyar

2.

Földrajz   Biológia Magyar

3.

Történelem   Kémia Magyar

4.

Történelem   Matematika Fizika

5.

Informatika   Matematika Fizika

6.

    Matematika Angol

7.
      Angol
8.      
Angol

 

11. oszt.
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök

1.

Angol Történelem Matematika Fizika

2.

Angol Történelem Matematika Fizika

3.

Angol Társadalomismeret Matematika Biológia*

4.

Angol Magyar   Cigány népismeret*

5.

  Magyar    

6.

 
Magyar
   
7.  

  * 2heti váltásban
ASZM estivel!

 

12. oszt.
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
1.
  Magyar   Cigány népismeret*

2.

Matematika Magyar   Biológia*

3.

Matematika Magyar   Angol

4.

Matematika Történelem   Angol

5.

  Történelem   Angol

6.

  Történelem   Angol

7.
 
Társadalomismeret
   

8.

      * 2heti váltásban
ASZM estivel!

 


Pécs esti tagozat

10.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

1.

Történelem   Angol

2.

Történelem Fizika Angol

3.

Földrajz Fizika Angol

4.

Földrajz Matematika Informatika

5.

Cigány népismeret Matematika Magyar

6.

Biológia Matematika Magyar

7.

Kémia   Magyar


11.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

1.

  Matematika Magyar

2.

  Matematika Magyar

3.

  Matematika Magyar

4.

Cigány népismeret Fizika Angol

5.

Biológia Fizika Történelem

6.

  Angol Történelem

7.

  Angol Társadalomismeret
8.  
Angol
 


12.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

1.

  Angol Történelem

2.

  Angol Történelem

3.

Cigány népismeret Angol Történelem

4.

Biológia Angol Társadalomismeret

5.

Magyar   Matematika

6.

Magyar   Matematika

7.

Magyar   Matematika