iskolánk - archívum - pályázatok - dokumentumok - képzéseink - elérhetőség - órarendek - tananyag - munkatársak - általános iskola


GIMNÁZIUMI ÓRARENDEK A 2019/2020-as TANÉVBEN
Alsószentmárton nappali ill. esti tagozat, Pécs, Komló, Kákics
Az oktatás esti tagozaton 15:30-tól 19 óráig tart Alsószentmártonban és Pécsett, Komlón és Kákicson viszont
16 órakor kezdődik


Alsószentmárton nappali tagozat

9.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Magyar nyelv és irodalom Földrajz Történelem Földrajz Kémia

2.

Történelem Beás nyelv Matematika Matematika Informatika / Angol nyelv

3.

Történelem Nemzetiségi népismeret Matematika Testnevelés Informatika / Angol nyelv

4.

Testnevelés Magyar nyelv és irodalom Vizuális kultúra Magyar nyelv és irodalom Buddhista hittan

5.

Angol nyelv Médiaismeret Beás nyelv Magyar nyelv és irodalom Beás nyelv

6.

Fizika Testnevelés Kémia Fizika Beás nyelv

7.

OF Testnevelés      

10.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Történelem Magyar nyelv és irodalom Biológia Biológia Földrajz

2.

Magyar nyelv és irodalom Földrajz Történelem Beás nyelv Buddhista hittan

3.

Magyar nyelv és irodalom Testnevelés Történelem Beás nyelv Beás nyelv

4.

Fizika Nemzetiségi népismeret Magyar nyelv és irodalom Matematika Informatika / Angol nyelv

5.

Fizika Beás nyelv Matematika Matematika Informatika / Angol nyelv

6.

Testnevelés Angol nyelv OF Testnevelés Testnevelés

7.

  Vizuális kultúra Kémia Kémia  

11.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Fizika Magyar nyelv és irodalom Matematika Magyar nyelv és irodalom Művészetek

2.

Matematika Angol nyelv Beás nyelv Magyar nyelv és irodalom Biológia

3.

Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv Beás nyelv Matematika Buddhista hittan

4.

Történelem Beás nyelv Történelem Matematika Beás nyelv

5.

Történelem Nemzetiségi népismeret Biológia Testnevelés Testnevelés

6.

Angol nyelv OF Művészetek Történelem Angol nyelv

7.

Testnevelés Filozófia Etika Fizika  
8.
Testnevelés

       

12.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

Angol nyelv Művészetek Magyar nyelv és irodalom Matematika Angol nyelv

2.

Angol nyelv Magyar nyelv és irodalom Magyar nyelv és irodalom Történelem Beás nyelv
3.
Matmatika

Beás nyelv Matematika Történelem Testnevelés

4.

Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv Matematika Beás nyelv Biológia

5.

Testnevelés Testnevelés Történelem Beás nyelv Biológia

6.

Társadalomismeret Nemzetiségi népismeret Történelem Művészetek Buddhista hittan

7.

Etika Nemzetiségi népismeret Életvitel és gyakorlat Testnevelés  

8.

OF        

 

 

Alsószentmárton – esti tagozat

10.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

1.

Fizika      

2.

Történelem Angol nyelv   Informatika

3.

Történelem Angol nyelv   Biológia

4.

Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv   Kémia

5.

Magyar nyelv és irodalom Nemzetiségi népismeret Matematika Földrajz

6.

Magyar nyelv és irodalom   Matematika Földrajz
7.    
Matematika

 

 

11.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

1.

Angol nyelv Magyar nyelv és irodalom Történelem Buddhista hittan

2.

Angol nyelv Magyar nyelv és irodalom Történelem Biológia

3.

Matematika Magyar nyelv és irodalom Társadalomismeret Beás nyelv

4.

Matematika Nemzetiségi népismeret   Beás nyelv

5.

Matematika Angol nyelv   Beás nyelv
6.
Fizika

Angol nyelv    
7.
Fizika

     


12.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

1.

  Nemzetiségi népismeret    

2.

  Nemzetiségi népismeret Matematika  

3.

Angol nyelv Magyar nyelv és irodalom Matematika  

4.

Angol nyelv Magyar nyelv és irodalom Matematika  

5.

Angol nyelv Magyar nyelv és irodalom Történelem Biológia

6.

Angol nyelv   Történelem  

7.

    Társadalomismeret  

 

 

Komló esti tagozat

10. oszt.
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök

1.

Történelem Matematika Biológia Fizika

2.

Történelem Matematika Kémia Magyar nyelv és irodalom

3.

Földrajz Matematika Nemzetiségi népismeret Magyar nyelv és irodalom

4.

Földrajz   Informatika Magyar nyelv és irodalom

5.

      Angol nyelv

6.

      Angol nyelv
7.      
Angol nyelv

 

11. oszt.
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök

1.

Angol nyelv Történelem Buddhista hittan Angol nyelv

2.

Angol nyelv Történelem Nemzetiségi népismeret Angol nyelv

3.

  Társadalomismeret Biológia Fizika

4.

  Matematika Magyar nyelv és irodalom Fizika

5.

  Matematika Magyar nyelv és irodalom  

6.

  Matematika Magyar nyelv és irodalom  

 

12. oszt.
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
1.
   

Matematika

 

2.

    Matematika  

3.

Angol nyelv   Matematika Angol nyelv

4.

Angol nyelv Történelem Biológia Angol nyelv

5.

  Történelem Nemzetiségi népismeret Magyar nyelv és irodalom

6.

  Történelem Nemzetiségi népismeret Magyar nyelv és irodalom

7.
  Társadalomismeret   Magyar nyelv és irodalom

 


Pécs esti tagozat

10.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

1.

Történelem Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv

2.

Történelem Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv

3.

Földrajz Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv

4.

Földrajz Fizika Matematika

5.

Informatika   Matematika

6.

Biológia   Matematika

7.

Kémia    
8.
Nemzetiségi népismeret

   


11.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

1.

  Buddhista hittan Matematika

2.

  Fizika Matematika

3.

Biológia Fizika Matematika

4.

Nemzetiségi népismeret Angol nyelv Angol nyelv

5.

Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv Történelem

6.

Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv Történelem

7.

Magyar nyelv és irodalom   Társadalomismeret


12.oszt.

Hétfő

Kedd

Szerda

1.

    Történelem

2.

Matematika Angol nyelv Történelem

3.

Matematika Angol nyelv Történelem

4.

Matematika Magyar nyelv és irodalom Társadalomismeret

5.

Biológia Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv

6.

Nemzetiségi népismeret Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv

7.

Nemzetiségi népismeret